Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńca przygotowuje paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie.
W tym roku w tą akcję włączyły się także wolontariuszki z naszej Gminy. Dzięki ich zaangażowaniu  do projektu zakwalifikowały się  rodziny, które otrzymają paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.
Na stronie www.szlachetnapaczka.pl od 21.11.2015r. dostępna jest baza rodzin w potrzebie. Darczyńca wybiera rodzinę, wskazując magazyn, do którego chce dostarczyć paczkę (magazyn dla rodzin z naszego terenu znajduje się w Ostrowi Mazowieckiej).  Następnie przygotowuje paczkę – sam,  z rodziną, przyjaciółmi  lub też grupą współpracowników – zgodnie z listą potrzeb wskazanych przez rodzinę. Darczyńca otrzymuje wsparcie wolontariusza – opiekuna rodziny, który jest z nią w kontakcie. W dniu finału 12-13 grudnia Darczyńca dostarcza paczki do wskazanego magazynu. Następnie dzięki kontaktowi z wolontariuszem otrzymuje relację z doręczenia prezentów.
W dzisiejszych mocno zabieganych czasach, łatwo jest gdzieś zgubić świąteczną magię. Nic tak pozytywnie nie nastraja jak pomoc innym. Radość i uśmiech obdarowanych dzieci pokaże, że warto zaangażować się w taka inicjatywę.
Zachęcamy do wzięcia udziału w tym projekcie.

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami