Dzień Babci i Dziadka w Szkole w Andrzejewie

Zapraszanie do naszej szkoły babć i dziadków z okazji ich święta jest już tradycją na stałe wpisaną w kalendarz uroczystości szkolnych.

W oddziałach przedszkolnych i klasach drugich, ta miła uroczystość odbyła się w piątek 20 stycznia. W przededniu swojego święta, Seniorzy bardzo licznie zgromadzili się w naszej placówce, by wraz z wnukami miło spędzić czas. Gości serdecznie powitał Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski, składając wszystkim zebranym najcieplejsze życzenia. Następnie, w pięknie udekorowanej sali, poszczególne grupy prezentowały programy artystyczne. Były piosenki, wiersze, ludowy taniec i wiele, wiele ciepłych słów.

Po odśpiewaniu „100 lat”, dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaproszono gości do wykonania pamiątkowych fotografii.

Uczniowie klas pierwszych i klasy trzeciej obchodzili to święto w dniu 23 stycznia. Na wstępie Pan Dyrektor Wojciech Strzeszewski przywitał wszystkie Babcie i Dziadków ciepłymi słowami oraz Panią Wójt Beatę Ponichterę i Przewodniczącą Rady Rodziców Natalię Wyszomirską.

Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, a następnie wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Pan Dyrektor i Pani Wójt złożyli piękne życzenia Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobro, ciepło, wrażliwość, doświadczenie oraz życiową mądrość, którymi dzielą się z najbliższymi i życzymy im dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizację uroczystości.

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami