Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Andrzejewo

W dniu 12 października 2021 r. odbyły się po raz dziesiąty obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Andrzejewo.  Cała uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13:00 Mszą Świętą w kościele w Andrzejewie. Następnie na zaproszenie organizatora tej edycji obchodów Dnia Edukacji Narodowej tj. dyrektora i społeczności Szkoły Podstawowej w Starej Ruskołęce wszyscy zaproszeni goście spotkali się świetlicy wiejskiej w Starej Ruskołęce.

W spotkaniu wzięli udział nauczyciele ze wszystkich Szkół Podstawowych Gminy Andrzejewo, nauczyciele emeryci, pracownicy szkół, Wójt Gminy oraz pracownicy Urzędu Gminy w Andrzejewie.

Podczas uroczystości głos zabrał Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera. Złożyła ona wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowała za trud pracy jaki wkładają w wychowanie młodego pokolenia. Ponadto wręczyła nagrody Wójta Gminy Andrzejewo za osiągnięci dydaktyczno-wychowawcze, które wpływają na podniesienie jakości pracy szkoły i kształtują korzystny jej wizerunek w środowisku. W tym roku nagrody otrzymali:

- Wojciech Strzeszewski i Agnieszka Lużyńska – Szkoła Podstawowa w Andrzejewie

- Agnieszka Choromańska i Danuta Rostkowska – Szkoła Podstawowa w Ołdakach – Polonii

- Wioletta Wajszczyk i Arkadiusz Przeździecki – Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe róże. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

GALERIA

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami