Wycieczka 3–latków do Warszawy

wycieczka

22 czerwca 2021 r. grupa najmłodszych 3–latków ,"Krasnoludki" z Andrzejewa wraz z wychowawcą i rodzicami wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Punktualnie o godz. 8.00 zebraliśmy się przed szkołą, by wyruszyć w podróż autokarową do naszej stolicy. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od wizyty w ZOO . Dzieci mogły zobaczyć wiele różnych egzotycznych gatunków zwierząt. Można było podziwiać: płazy, gady, ptaki i ssaki. Najmłodszym przedszkolakom najbardziej spodobały się ogromne słonie, dostojne żyrafy, oraz śmieszne małpki wesoło dokazujące na linach. Mieliśmy okazję posłuchać śpiewu małpki.

Wizyta w ZOO to dla większości maluchów, ogromne przeżycie. Wspólne zwiedzanie ZOO wraz z rodzicami sprzyjało rozmowom, wymianie doświadczeń i integracji. Następnie zakupiliśmy bilety i podróżowaliśmy miejską komunikacją. Jechaliśmy tramwajem do Placu Bankowego. Ze stacji Metro Ratusz Arsenał pojechaliśmy do Pałacu Kultury i Nauki i zobaczyliśmy najwyższy budynek w Polsce. Kiedy już tak nacieszyliśmy oczy bryłą budynku Pałacu Kultury i Nauki, który mierzy 237 metrów wysokości , wyruszyliśmy w dalszą podróż. Ze stacji Świętokrzyska jechaliśmy drugą linią kolejki podziemnej i dojechaliśmy do Stadionu Narodowego. Ostatnim punktem programu wycieczki było obejrzenie Stadionu Narodowego PGE. Mieliśmy okazję poznać jak funkcjonuje komunikacja miejska w Warszawie. Mimo, że z nieba lał się żar i byliśmy bardzo zmęczeni, to nikt nie narzekał. Uważamy, że wycieczka rodzinna była bardzo udana. Zwiedziliśmy naszą stolicę. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Mam nadzieję, iż ponownie wybierzemy się na wspólną wycieczkę w następnym roku szkolnym. Bardzo dziękuję rodzicom za wspólny wyjazd, czas i zaangażowanie.

Bożena Kotomska

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami