Koncert Finalistów Międzynarodowego Talent show Virtuozi4+

Junior-wirtuozi-20-czerwca-1920x1080-1-1160x653Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera w ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka finansuje wyjazd uczniów ze wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Andrzejewo do Warszawskiej Opery Kameralnej na Koncert Finalistów Międzynarodowego Talent show Virtuozi4+, który odbędzie się w Warszawie w dniu 20 czerwca 2021 r. ramach  30. Festiwalu Mozartowskiego. Możliwość organizacji wyjazdu pojawiła się dzięki zniesieniu obostrzeń związanych z panującą pandemia.

W koncercie wystąpią:

Ildikó Rozsonits – fortepian

Maja  Patkós – harfa

Mariann  Patkós – harfa

Mariam Abouzahra – skrzypce

Amira Abouzahra – skrzypce / altówka

z towarzyszeniem Nory Emody przy fortepianie

Misją programu Virtuosos V4+ jest wspieranie młodego pokolenia, które jest dumne z siebie, swoich wartości i kultury, które sprawia, że świat staje się lepszy.

Program Virtosos zrewolucjonizował węgierską telewizję. Stał się jednym z najwyżej ocenianych programów w telewizji publicznej w ciągu kilku tygodni. Virtuosos jest wyjątkowy, ponieważ koncentruje się na odkrywaniu młodych talentów muzyki klasycznej i cieszy się coraz większym zainteresowaniem również zagranicą. Producentom udało się skutecznie spopularyzować program na Węgrzech. Nawet ci, którzy nie słuchali muzyki klasycznej, zaczęli zwracać uwagę na jej twórców. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu widzów, organizatorzy postanowili rozszerzyć jego zasięg na skalę międzynarodową, zapraszając do udziału uzdolnionych młodych ludzi z Czech, Polski, Słowacji, a także z Serbii.  Jest to skutek wsparcia programu przez Grupę Wyszehradzką (V4), która wykorzystała mechanizm współpracy z krajami trzecimi w formule „V4+”. Stąd zaproszono do współpracy Serbię i rozszerzono tytuł programu: „Virtuosos V4+”. W Polsce program będzie nosi  tytuł "Wirtuozi V4 +. Międzynarodowy talent show".  Jest to pierwsza międzynarodowa formuła programu Virtusosos.

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami