Złote i diamentowe gody w gminie Andrzejewo

MEDALEPodobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku Wójt Gminy Andrzejewo oraz Kierownik USC postanowili uczcić 50-tą i 60-tą rocznicę pożycia małżeńskiego par z terenu Gminy Andrzejewo, które tak zacne jubileusze obchodziły w 2020 r. Opóźnienie wręczenia medali oraz statuetek spowodowane było rozprzestrzeniająca się w Polsce pandemią. Dlatego też zachowując wszelkie środki ostrożności oraz dzieląc jubilatów na grupy po 4 pary, 26 marca 2021r. w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się uroczystość, gdzie zebranych gości powitali: Wójt Gminy- Beata Ponichtera, Ksiądz Proboszcz – Jerzy Kruszewski, Sekretarz Gminy- Robert Rosiak, Skarbnik Gminy – Ewa Godlewska oraz Kierownik USC – Grażyna Baranowska. Podczas powitania Pani Wójt podziękowała jubilatom za przyjęcie zaproszenia na tę uroczystość oraz zwróciła uwagę na fakt, że swoim postępowaniem dają oni przykład młodszym pokoleniom jak przetrwać w związku małżeńskim długie lata.

Mieliśmy zaszczyt gościć 1 parę (spośród 3 w gminie), która obchodziła 60-tą rocznicę pożycia małżeńskiego i którą Pani Wójt uhonorowała pamiątkową statuetką oraz 10 par (spośród 13), którym wręczono medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Następnie wzniesiono toast szampanem i odśpiewano gromkie sto lat. Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” otrzymali: Elżbieta i Zdzisław Kosowscy – Załuski-Lipniewo, Zofia i Stanisław Cichowscy – Andrzejewo, Halina i Janusz Żebrowscy – Stara Ruskołęka, Barbara i Józef Dłuscy – Żelazy-Brokowo, Elżbieta i Tadeusz Rutkowscy – Kuleszki-Nienałty, Danuta i Władysław Godlewscy - Łętownica-Parcele, Janina i Stanisław Wojtkowscy – Pieńki Wielkie, Walentyna i Stanisław Hilarczukowie – Mianowo, Dorota i Henryk Niemyjscy – Zaręby-Warchoły, Marianna i Michał Kacprzykowie – Andrzejewo-Kolonie, Zofia i Tadeusz Modzelewscy – Pęchratka Mała, Cecylia i Stefan Dmochowscy – Andrzejewo, Elżbieta i Stanisław Szwarc – Andrzejewo. Statuetki z okazji 60-lecia pożycia małżeńskiego otrzymali: Alfreda i Jan Wyszyńscy – Pieńki-Sobótki, Janina i Eugeniusz Wujkowscy – Ruskołęka-Parcele, Bogusława i Stanisław Kowalczykowie – Dąbrowa.Wszystkim jubilatom życzymy dużo zdrowia i radości oraz jeszcze wielu jubileuszy obchodzonych w gronie najbliższych.

GALERIA ZDJĘĆ

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami