Remont garażu OSP w Zarębach - Bolędach

 

zd1W ramach zadania określonego w ogłoszeniu o otwartym konkursie ofert w zakresie rolnictwa i ochrony ludności z dofinansowania Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników Ochotnicza Straż Pożarna w Zarębach – Bolędach otrzymała dofinansowanie na zadanie „Wspieranie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich w ramach modernizacji, remontu i rewitalizacji budynków użyteczności publicznej, ratownictwa, edukacji dla społeczności lokalnej” w kwocie 15.900,00 zł.

Jednostka OSP w Zarębach – Bolędach jest stowarzyszeniem działającym na terenie wiejskim. Głównymi celami działania są:

- prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i organizacjami społecznymi

- branie udziału w akcjach ratowniczych przeprowadzanych w czasie pożarów

Obecnie jednostka zrzesza 23 druhów. W skład Zarządu OSP wchodzi Prezes Jakubiak Mariusz, Skarbnik Krzysztof Jasko, Sekretarz Świderski Adam, Naczelnik Nowacki Tadeusz i Gospodarz Choromański Sylwester.

W ramach realizacji otrzymanego dofinansowania wykonano remont pomieszczenia garażowego:

- wykonanie podbitki sufitowej

- położenie lamperii z tynku mozaikowego na wysokości 1,5 m wraz z malowaniem i gipsowaniem ścian na pozostałej powierzchni

- wyrównanie posadzki podłogowej

- zakup i montaż klimatyzatora

Wykonany remont przyczynił się do podniesienia gotowości i skuteczności bojowej jednostki na rzecz wspólnoty lokalnej, której większość to rolnicy i członkowie ich rodzin. Remont pomieszczenia bezpośrednio wpłynął na poprawę jego estetyki i walorów użytkowych. Dla lokalnej społeczności dobrze przygotowana, wyposażona sprzętowo i wyszkolona jednostka OSP to gwarancja bezpieczeństwa.

GALERIA

 

 

 

 

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami