Turniej Piłki Nożnej „WAKACJE NA SPORTOWO”

zdjecie

 

W dniu 17 czerwca 2019 r na boisku sportowym w Kowalówce odbył się Turniej Piłki Nożnej dla drużyn ze szkół podstawowych z terenu Gminy Andrzejewo, gdzie promowany był program profilaktyki antyalkoholowej „WAKACJE NA SPORTOWO” w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Andrzejewo. Istotnym celem programu jest kreowanie wzorów spędzania wolnego czasu i zdrowego trybu życia przez młode osoby – z dala od sytuacji, w których mogą sięgnąć po alkohol, bądź inne niebezpieczne używki. W Turnieju Piłki Nożnej wzięli udział uczniowie z następujących szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce oraz Szkoła Podstawowa w Ołdakach-Polonii. Końcowe wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Andrzejewie,

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce,

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Ołdakach-Polonii.

Poniżej przedstawiamy również wyniki poszczególnych meczy:

Andrzejewo – Stara Ruskołęka – 4:4

Andrzejewo – Ołdaki - Polonia – 7:2

Stara Ruskołęka – Ołdaki - Polonia – 5:1 W turnieju wyróżnieni zostali również uzdolnieni uczestnicy w indywidualnych kategoriach:

  1. najlepszy piłkarz - Adrian Libuda (SP Andrzejewo),
  2. najlepszy bramkarz - Adam Przeździecki (SP Ołdaki – Polonia),
  3. najlepszy strzelec - Krystian Płotczyk, (SP Stara Ruskołęka),
  4. najlepszy strzelec do pustej bramki (strzały z połowy boiska, piłka nie mogła dotknąć boiska przed wpadnięciem do bramki) - Jakub Rostowski oraz Dawid Piszczatowski (SP Ołdaki – Polonia).

Na zakończenie turnieju Wójt Gminy Andrzejewo Beata Ponichtera oraz Sekretarz Gminy Robert Rosiak wręczyli wszystkim drużynom oraz poszczególnym wyróżnionym zawodnikom puchary, dyplomy, medale oraz nagrody.

 

GALERIA 

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami