Złote i Diamentowe Gody w Gminie Andrzejewo

Dzień ślubu to bez wątpienia najpiękniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Piękna uroczystość oraz przysięga złożona przed Bogiem i wybraną grupą gości zapadają w pamięci na długie lata. Ci, którym udało się przetrwać próbę czasu co roku obchodzą swój jubileusz. My  zaś jako urząd staramy się świętować z jubilatami z terenu naszej gminy te okrągłe rocznice tj. złote i diamentowe. Pragniemy w ten sposób wyrazić nasz szacunek oraz spowodować aby nasi jubilaci obchodzili te rocznice  tak szczególnie jak w dniu kiedy po raz pierwszy wypowiedzieli sobie sakramentalne „Tak”.

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku Wójt Gminy Michał Rutkowski wystąpił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla par, które obchodzą 50 rocznicę ślubu. Medale otrzymali Państwo: Alicja i Stanisław Przeździeccy zam. Zaręby-Choromany, Janina i Feliks Nietubyć zam. Mianowo, Teresa i Czesław Pieńkowscy zam. Zaręby-Bolędy, Krystyna i Antoni Kulesza zam. Króle Małe.

Diamentowe Gody w roku bieżącym obchodzą państwo: Henryka i Jan Raczyńscy zam. Andrzejewo , Kinga i Mieczysław Wiatrak zam. Andrzejewo, Henryka i Józef Matys zam. Króle Duże.

Wszystkim jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami