Dzień Dziecka w Andrzejewie

1 czerwca 2015r. w  Szkole Podstawowej w Andrzejewie  świętowaliśmy Dzień Dziecka.  Uroczystość ta jest zawsze oczekiwana przez dzieci i młodzież, ponieważ co roku dostarcza im radosnych przeżyć i dużo atrakcji sportowych. Głównym celem  imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, zdrowego stylu życia  oraz umiejętności rywalizacji sportowej w czasie gier i zabaw zgodnie z zasadami fair-play.


Obchody Dnia Dziecka rozpoczęła Pani Dyrektor Cecylia Strzeszewska składając życzenia wszystkim uczniom naszej szkoły.  Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną  pt. „ NASZA MAŁA OJCZYZNA - ANDRZEJEWO”. Tuż po niej uczniowie klas IV - VI wzięli udział w II edycji Szkolnego Konkursu Wiedzy  pt. „ CZY ZNASZ SWOJĄ GMINĘ?”, przygotowanego przez p. Ewę  Warszawin  i p. Ewę Zielonkę. Najlepszą znajomością  Gminy Andrzejewo, po raz kolejny wykazała się klasaVa. Drużyna w składzie: Dominika Michalik i Paulina Wilk zajęła I miejsce. Na miejscu II uplasowała się klasa: Vb ,  III miejsce należało do klasy IV, zaś poza podium na miejscy IV znaleźli się szóstoklasiści.  Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało JURY w składzie: s. Alicja Skiba, p. Barbara Ołdakowska i p. Wioletta Ogrodnik.

Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami wzięli udział w pikniku z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Pana Michała Skłodowskiego na terenie   Punktu  Sprzedaży w Andrzejewie. Po powrocie na teren szkoły pierwszaki brały udział w grach i zabawach ruchowych na przedszkolnym placu zabaw, wykazując niesamowitą energię i radość. Rozgrywki i konkurencje sportowe przygotowała p. Bożena Kotomska. W zawodach sportowych zmierzyli się uczniowie z klas II, III, IV ,V, VI. Na boisku piłkarskim przy Szkole Podstawowej w Andrzejewie przeprowadzono następujące konkurencje sportowe : dwa tory przeszkód, rzuty piłeczką palantową na odległość , biegi  na dystansie 400m.Odbył się turniej mini piłki nożnej chłopców klas IV, V, VI i turniej gry w ,, Dwa ognie” dziewcząt kl. IV, V, VI. Członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele. Należy podkreślić, że przestrzegane były wszystkie zasady sportowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair-play. Piękną niespodziankę sprawiła Rada Rodziców, dla każdego czekał słodki upominek i lody. Na koniec podsumowano wyniki i wręczono dyplomy .

BIP

bip

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 86 271 70 03
  +48 86 271 70 03
  07-305 Andrzejewo
ul. Warszawska 36
konto bankowe 
BS w Ostrowi Mazowieckiej oddz. Andrzejewo
82892310470700087920070001

Skontaktuj się z nami